Naukowcy z laboratoriów Shell opracowali unikalne paliwa Shell V-Power Nitro+, których zadaniem jest pomoc w ochronie silnika przed osadami i korozją, abyś mógł cieszyć się lepszymi osiągami Twojego samochodu.

Tankuj regularnie Shell V-Power Nitro+ i poczuj różnicę.

  • Oto lista stacji, na których zrealizujesz swój kupon zniżkowy na paliwa Shell V-Power Nitro+, który otrzymałeś w pakiecie powitalnym BMW.
  • Oto lista stacji, na których zrealizujesz swój kupon zniżkowy na paliwa Shell V-Power Nitro+, który otrzymałeś podczas imprezy w Miasteczku BMW xDrive w Białce Tatrzańskiej (kupon WZÓR ważny od 06 do 28.02.2017 r.).

A jeżeli chcesz otrzymywać jeszcze więcej przy każdym tankowaniu, dołącz do programu lojalnościowego Shell ClubSmart.

Zbieraj punkty podczas każdej wizyty na stacjach Shell i wymieniaj je na wybrane przez siebie nagrody. Oszczędzaj przez cały rok – punkty możesz wymieniać na rabat na paliwo.

Życzymy niezliczonych kilometrów przyjemnej jazdy za kierownicą BMW M. A gdy tylko będziesz potrzebować chwili przerwy, zatrzymaj się na stacji SHELL.

Więcej w sekcji Kierowcy

Oferty i promocje

Poznaj wszystkie specjalne promocje, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze, i nagrody, jakie możesz wygrać na lokalnej stacji Shell.

Oferta rabatowa – Rabatka

Specjalna oferta dla lokalnych przedsiębiorców, którzy zdecydują się na przypisanie do jednej ze stacji sąsiadujących z ich biznesem.

może zainteresuje cię także

Aplikacja Shell

Jesteś w drodze? Shell może być zawsze z tobą. Znajdź najbliższą stację, sprawdzaj ile masz punktów na koncie i korzystaj z atrakcyjnych ofert kiedy tylko tego potrzebujesz.

Wspólne innowacje

Czy masz ciekawy pomysł lub innowacyjną technologię? Poszukujemy partnerów wśród kreatywnych ludzi, firm i instytucji.