Jak Zdobyć Naklejki:

  • min. 25 l paliwa Shell FuelSave lub Shell AutoGas - 1 naklejka
  • min. 25 l paliwa Shell V-Power - 2 naklejki
  • dowolny program myjni Shell* - 1 naklejka 

Promocja trwa od 14.08.2017 r. do 29.10.2017 r. lub do wyczerpania produktów promocyjnych. Dostępność modeli z kolekcji zależy od aktualnej oferty stacji. Regulamin oraz lista stacji i myjni objętych promocją są dostępne na www.shell.pl oraz na stacjach Shell. 

*Promocja obowiązuje na wybranych myjniach na stacjach Shell:

więcej w punkcie „oferty i promocje”

Wyzwanie Shell Drive zakończone!

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w wyzwaniu Shell Drive. Dziękujemy wszystkim, którzy pobrali aplikację, podjęli wyzwanie i sprawdzili swoje umiejętności w wydajnym prowadzeniu samochodu. Trwa wyłanianie zwycięzców – już niedługo okaże się, kto wyjedzie do włoskiego Maranello i usiądzie za kółkiem legendarnego Ferrari! Wyniki ogłosimy niebawem.

Dziękujemy za Shell V-Power Show!

4 czerwca na błoniach PGE Narodowego odbył się Shell V-Power Show. Podczas wielkiego święta motoryzacji nasi goście mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji oraz spotkać samego Kimiego Räikkönena!

Może zainteresuje cię także

Pomocna obsługa na Shell

Czas wyciągnąć z szaf cieplejsze ubrania oraz… odwiedzić Shell – wraz z nadejściem jesieni warunki na drogach stają się bardziej wymagające. Nasza pomocna obsługa dołoży wszelkich starań, by jesienna aura nie przeszkodziła Ci w czerpaniu przyjemności z jazdy.