Jump menu

Main content |  back to top

Najnowsze informacje prasowe

Shell Odznaczony Przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci (TPD) przyznało Odznakę "Przyjaciel Dziecka" pracownikom firmy Shell Polska za pracę społeczną dla dobra dzieci, okazane im serce i pomoc w tworzeniu warunków dla pomyślnego rozwoju i godnego życia.
Shell Odznaczony Przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

Warszawa, 1 czerwca 2015 r. –  Towarzystwo Przyjaciół Dzieci (TPD) przyznało Odznakę „Przyjaciel Dziecka” pracownikom firmy Shell Polska za pracę społeczną dla dobra dzieci, okazane im serce i pomoc w tworzeniu warunków dla pomyślnego rozwoju i godnego życia.  

Zbiórki odzieży, książek i zabawek, upominki i aukcje świąteczne, wycieczki edukacyjne oraz wsparcie wyposażeniowe i finansowe to tylko część zrealizowanych działań z ostatniego roku. Współpraca pomiędzy Shell a Towarzystwem Przyjaciół Dzieci Oddział Ochota trwa już od lat. Jak mówi Elżbieta Dziekanowska, Prezes TPD Ochota „Pieniądze i dary przekazywane przez pracowników firmy Shell Polska od wielu lat wspierają naszą działalność i służą dzieciom”.

Każdy rok to nowe potrzeby, dlatego w 2015 roku Shell planuje zorganizować kolejną zbiórkę darów rzeczowych dla podopiecznych TPD, warsztaty plastyczne z aukcją ozdób świątecznych i zakupem prezentów oraz wizytę św. Mikołaja z upominkami dla wszystkich dzieci. Ponadto pracownicy Shell zaangażują się w udzielanie korepetycji dzieciom, które mają problemy z nauką różnych przedmiotów szkolnych. 

Narzędzia strony