Jump menu

Main content |  back to top

2013

 • 21/10/2013 Shell Polska nagrodzony tytułem Najlepszego Pracodawcy

  Warszawa, 17 października 2013r. – Shell Polska jest jedną z 17 organizacji, które w tym roku otrzymały tytuł Najlepszego Pracodawcy w Polsce. III miejsce w kategorii “Przedsiębiorstwa małe i średnie” dla Shell Polska za osiągnięcia we wszystkich obszarach zarządzania zasobami ludzkimi.

 • 04/09/2013 Kolejne stacje Neste pod szyldem marki Shell już otwarte!

  4 września 2013 r., Warszawa - Swoją działalność rozpoczęły kolejne stacje Neste pod marką Shell: przy ulicy Jagiellońskiej i Aleji Wilanowskiej w Warszawie.

 • 03/09/2013 Petrolot i Shell zawarły umowy na obsługę lotniska w Warszawie

  Petrolot, spółka z Grupy ORLEN, oraz Shell Polska podpisały umowy, które umożliwią Shell wejście na rynek dostaw paliw lotniczych na największe lotnisko w Polsce – Międzynarodowe Lotnisko im. F. Chopina w Warszawie. Umowy te pozwolą firmie Shell korzystać z pełnej oferty usług Petrolot na Lotnisku Chopina, zarówno w zakresie przechowywnia paliwa lotniczego jak i usług tankowania statków powietrznych.

 • 30/08/2013 Shell Energy Europe wchodzi na polski rynek

  Warszawa, 30 sierpnia 2013r. - Shell Energy Europe (SEE), europejski oddział Royal Dutch Shell zajmujący się marketingiem i sprzedażą gazu ziemnego, otrzymał koncesję na obrót i import gazu ziemnego do Polski od regulatora rynku energetycznego.

 • 19/08/2013 IKO Już Dostępne Na Stacjach Shell

  Na 311 stacjach paliw Shell w całej Polsce można już płacić za paliwo i inne zakupy telefonem z aplikacją IKO. To pierwsza duża sieć paliwowa akceptująca płatności mobilne PKO Banku Polskiego.

 • 10/07/2013 Pierwsza stacja Neste w barwach Shell już otwarta

  10 lipca 2013r., Warszawa – Wczoraj tuż przed północą w Warszawie przy ul. Armii Krajowej 10 Shell Polska otworzył dla swoich klientów pierwszą stację paliw przejętej sieci Neste Polska.

 • 04/07/2013 Shell FuelSave Partner usprawnia komunikację z kierowcami

  Z początkiem lipca Shell Polska ogłosił wprowadzenie nowego Ekranu Pokładowego dla klientów systemu Shell FuelSave Partner, umożliwiającego bezpośrednią komunikację między menedżerami zarządzającymi flotą transportu drogowego a kierowcami.

 • 06/06/2013 Ruszył cykl imprez plenerowych Shell V-Power Nitro+ Roadshow

  Sportowe emocje, wyjątkowa rywalizacja w konkursach z nagrodami i mnóstwo radości – tego wszystkiego mogli doświadczyć uczestnicy pierszej imprezy z cyklu organizowanych przez Shell Polska.

 • 20/05/2013 Polscy studenci zwycięzcami Shell Eco – Marathon

  Zespół Studenckiego Koła Aerodynamiki Pojazdów SKAP Politechniki Warszawskiej został zwycięzcą w kategorii Urban Concept zawodów Shell Eco-Marathon 2013 rozgrywanych na ulicznym torze w Rotterdamie!

 • 18/05/2013 Shell pomalował Warszawę na czerwono!

  W ostatnią sobotę ulice stolicy zamieniły się w morze czerwieni, kiedy ponad 30 000 osób wzięło udział w Shell V-Power Nitro+ Show chcąc obejrzeć pokaz kierowcy Scuderia Ferrari - Felipe Massy, który przyjechał w związku z promocją nowej generacji paliw Shell.

 • 02/04/2013 Shell Aviation rozszerza swoją sieć w Polsce

  Firma Shell Polska Sp. z o.o. ogłosiła dziś rozpoczęcie działalności na krakowskim lotnisku, tym samym rozszerzając swoją sieć dostaw paliw lotniczych w Polsce.

 • 05/03/2013 Ciesz się jazdą z aplikacją Shell Motorist!

  Nowa, mobilna aplikacja została stworzona specjalnie by przynieść jeszcze większą satysfakcję z codziennych podróży.

 • 18/02/2013 Innowacyjne podejście do wydajniejszego zużycia paliwa

  Warszawa, 14 lutego 2013 r. – Pokonanie trasy z Rotterdamu do Moskwy na jednym litrze paliwa, niemożliwe? Niekoniecznie. Co roku podczas konkursu Shell Eco-Marathon Europe, studenci z całej Europy biją kolejne rekordy wydajności zużycia paliwa.

 • 16/01/2013 Shell Aviation poszerza globalną sieć na Polskę

  Rozpoczęciem działalności w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach w południowej części Polski Shell Polska sp. z o.o. przypieczętowała dziś wejście biznesu Shell Aviation na rozwijający się rynek lotniczy w Polsce.