Jump menu

Main content |  back to top

Witamy w Interaktywnym Centrum Prasowym Shell w Polsce. To miejsce, gdzie możecie się Państwo dowiedzieć praktycznie tego wszystkiego, co o Shell chcielibyście wiedzieć.

Informacje prasowe o produktach i działalności koncernu w Polsce i na świecie, zdjęcia i logotypy – to wszystko znajdziecie Państwo w Interaktywnym Centrum Prasowym.

Najnowsze informacje

Gwiazda Jakości Obsługi 2016 dla Shell Polska

15/03/2016

Warszawa, 15 marca 2016 r. – Shell Polska po raz trzeci został uhonorowany nagrodą Gwiazda Jakości Obsługi. Wyróżnienie to przyznawane jest w ramach Polskiego Programu Jakości Obsługi na podstawie badania opinii konsumentów.

Zbliża się europejska edycja Shell Eco-marathon 2016 w Londynie

23/02/2016

Co to jest? Porusza się 25 km/h, zrobione jest za pomocą drukarki 3D i może pokonać trasę z Londynu do Rzymu, tam i z powrotem, zużywając tylko jeden litr paliwa?

NOWE FORMATY: ZAKOŃCZYŁ SIĘ PIERWSZY ETAP MODERNIZACJI STACJI SHELL W POLSCE

14/01/2016

Warszawa/Poznań, 14 stycznia 2016 roku – otwarciem poznańskiej stacji Shell firma zakończyła pierwszy etap modernizacji swoich obiektów w Polsce. Stacja przy ulicy 28 czerwca 1956 r. w Poznaniu przebudowana została według tzw. koncepcji „full format”, który powstał zarówno z myślą o zawodowych kierowcach flot, jak i lokalnych klientach.

Shell Odznaczony Przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

01/06/2015

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci (TPD) przyznało Odznakę "Przyjaciel Dziecka" pracownikom firmy Shell Polska za pracę społeczną dla dobra dzieci, okazane im serce i pomoc w tworzeniu warunków dla pomyślnego rozwoju i godnego życia.

Nowa siedziba Shell Business Operations Kraków

10/11/2015

Shell Business Operations Kraków - centrum wspierające globalne operacje jednej z największych firm na świecie - zmienia swoją dotychczasową siedzibę na nowo powstający kompleks DOT Office przy ulicy Czerwone Maki w Krakowie. Przeprowadzka rozpocznie się w przyszłym roku.

Centrum Prasowe Shell

In This Section

Zobacz najnowsze informacje prasowe na temat działalności firmy Shell w Polsce.

Przejrzyj lub pobierz zdjęcia i logo Shell z platformy Flickr. Zobacz filmy Shell w serwisie YouTube.